/ Sayın /   Havuz / 0 yorum

Foça Havuz Kurulumu

Foça Havuz Kurulumu; Havuzlar Güvenli mi?

Özellikle son dönemlerde COVID 19 sorununun ortaya çıkması ile birlikte akıllarda sürekli şu soru oluşmaya başladı; yüzme havuzları Korona virüsüne karşı güvenilir mi? Bu sorunun cevabının son dönemlerde fazlası ile merak ediliyor olması sebebi ile metnimizi ele aldığımızı söylememiz mümkündür. Peki Foça havuz kurulum hizmeti gerçekten güvenli midir?

Yüzme Havuzları COVİD 19’a Karşı Güvenli Mi?

Öncelikle şunu söylememiz mümkündür; Hastalık Kontrol Merkezi (CDC) bünyesinde yapılan araştırmalar sonucunda elde edilen bulgular havuzların ve kaplıcaların hastalık üzerinde herhangi bir olumsuz etkisinin olmadığını gözler önüne sermiştir. Yani durup bakıldığında virüsün yeterince sterilize edilmiş bir havuzda yaşamasının imkanının bulunmadığını söylemek mümkündür. Ancak bu durum, havuzların sterilizasyonunun geri plana atılmasını beraberinde getirmemesi gereklidir. Havuz sterilizasyonunu sağlamak amacı ile gerçekleştirilebilecek adımlar ise aşağıda verildiği gibidir.

 • Öncelikle havuzların haftalık, aylık ve yıllık bakımları vardır. Bu bakımların yapılması, hem havuz sterilizasyonu hem de sağlığı açısından oldukça önemlidir. Virüs açısından ise Foça havuz kurulum hizmeti sonucunda ortaya çıkan havuzun haftalık bakımının aksatılmaması gereklidir. Bu bağlamda özellikle pH seviyelerine dikkat edilmesi gerektiği göz ardı edilmemelidir.
 • Hasta olan, kendisini hasta hisseden insanların havuza girmesi önlenmelidir. Sterilizasyonu sağlanmış bir havuz için dahil bu gereklidir. Çünkü havuza giren ya da havuzdan çıkan insanların çeşitli yüzeyler ile temas ettikleri bir gerçektir. Garanti Havuz Foça betonarme havuz kurulum hizmeti satın alan müşterilerimizin bu bağlamda dikkat etmeleri oldukça önemlidir.
 • Havuzların belirli kullanıcı yükleri mevcuttur. Bu yükü ölçmek için ise üç doğrusal ayak hesabı yapılmalıdır. Özellikle çoklu kullanımlarda havuz boyutuna bağlı olarak değişiklik gösterilen bu orana dikkat etmekte fayda vardır.
 • Havuzların sterilizasyonunun önemli olduğu kadar, havuz dışı ekipmanların sterilizasyonu da önemlidir. Örneğin havluların, şezlongların, diğer çeşitli eşyaların sterilize edilmiş olması, havuz içi sterilizasyonunu da destekleyecektir.

Yukarıda verilen bilgiler çerçevesinde şunu söylemek mümkündür; Garanti havuz Foça havuz kurulum hizmeti başta olmak üzere, gerçekleştirilen hizmetlerin büyük bir kısmında lineer kaplama mevcuttur. Bu kaplama türü ise virüs ve benzeri zararlı organizmaların yaşamasını mümkün kılmaması sebebi ile oldukça sağlıklıdır.

/ Sayın /   Havuz / 0 yorum

Narlıdere Havuz Kurulum Fiyatları

Narlıdere Havuz Kurulum Fiyatları

Garanti Havuz olarak “Bu yaza havuzsuz giren kalmasın!” diyerek Narlıdere havuz kurulum fiyatlarımız konusunda güncel bir metin ele alıyoruz. Özellikle evlerde, otellerde ve bunların benzeri tesislerde yaygın olarak tercih edilen havuz fiyatları ve maliyetleri ile ilgili detaylarımızı aşağıda verildiği şekilde ele alabiliriz.

Narlıdere Havuz Kurulum Fiyatları Nelerdir?

Öncelikle şunu söylememiz mümkündür. Yola çıktığımız ilk günden ve sahip olduğumuz onca deneyimden bu yana belirlemiş olduğumuz bir temel ilke vardır; her bütçeye uygun havuz modelleri inşa etmek. Bu sebeple gerek Narlıdere prefabrik havuz kurulum hizmetlerimizde gerekse de çeşitli betonarme havuz kurulum hizmetlerimizde bu ilke çerçevesinde hareket ettiğimizi söylememiz mümkündür. Bu çerçevede fiyatlarımız açısından sağladığımız kolaylıklar şunlardır;

 1. Özelleştirilebilir Havuz Ölçüleri

Çoğu firmada belirlenmiş olan standart havuz ölçüleri vardır. Oysa reel koşullarda bakıldığında bu tür standartların belirlenmiş olması hiç de sağlıklı değildir. Çünkü her evde farklı bahçe yapısı, boyutu vardır. Üstelik insanların bu konularda benimsemiş oldukları çeşitli beklentiler de vardır. Bu sebeple Narlıdere betonarme havuz kurulum hizmeti talep eden kişiler için özelleştirilebilir havuz ölçüleri avantajı sunduğumuzu söylememiz mümkündür. Bu ise fiyat üzerinde doğrudan etkilidir.

 1. Özelleştirilebilir Havuz Derinliği

Havuzun ölçüleri özelleştirilebilir de, derinliği özelleştirilemez mi? Elbette özelleştirilebilir. Gerçekleştirmekte olduğumuz Narlıdere havuz kurulum hizmetlerimizde havuzun sahip olduğu derinlik doğrudan kişilerin kendileri tarafından belirlenir. Bu sayede yine doğrudan beklentilere ve ihtiyaçlara hitap eden bir havuz yapısı elde edilmiş olunur. Bu durum ise yine Narlıdere havuz fiyatları üzerinde doğrudan etkisini hissettirir.

 1. Özelleştirilebilir Havuz Yapısı

Herkesin hayallerinde farklı havuz yapıları yatar. Kimileri doğrudan taşmalı havuz ister. Kimileri bu taşma detayının gizlenmiş olmasını talep eder. Kimileri ise skimmerli havuzları çok daha cezp edici bulur. Böyle durumlarda devreye Garanti havuz Narlıdere havuz kurulum hizmeti girer.

Garanti Havuz, gerçekleştirdiği işlemlerin tamamında “özelleştirilebilir havuz” kavramı çerçevesinde hareket eder. Bunun sonucunda ise ortaya doğrudan kişilerin hayallerine hitap eden havuz yapıları çıkar. Garanti havuzda tek bir kriter bulunur; kullanıcıların beklentileri.

/ Sayın /   Havuz / 0 yorum

Güzelbahçe Havuz Kurulumu

Güzelbahçe Havuz Kurulumu; Tatil Bir Adım Uzağınızda!

Özellikle yaz döneminin bütün etkisinin her açıdan göstermeye başladığı günümüzde herkes bir tatil arayışı içerisine girdi. Ancak bilmedikleri bir şey vardı. Garanti Havuz Güzelbahçe havuz kurulum hizmeti ile tatil artık sadece bir adım uzaklarındaydı!

2020 yılı itibari ile yaygın hale gelen ve dünyanın her yerinde etkisini hissettiren COVID 19 salgını ile birlikte, önceki dönemlerde edinmiş olduğumuz alışkanlıkların neredeyse tamamı riskli hale geldi. Bu durum ise insanların her konuda daha içsel bir yapı kazanmalarına sebep oldu. Ancak evlerde geçirilen zamanların da daha keyifli hale getirilmesi mümkündü. Güzelbahçe prefabrik havuz kurulumu hizmeti bu amaçla geliştirilmiştir. Peki havuz kurulumu hizmetinin sunduğu avantajlar nelerdir?

Güzelbahçe Havuz Kurulumu Avantajları

Peyzajlı Bahçe Görüntüsü!

Evinizde en fazla önem verdiğiniz alan bahçeniz ise havuz kurulumu hizmeti sizler için büyük avantaj diyebiliriz. Çünkü Güzelbahçe betonarme havuz kurulumu başta olmak üzere var olan havuz kurulumu hizmetlerinin tamamı bahçe görüntüsünün iyileştirilmesini sağlar. Bu sayede daha estetik bir görüntü elde etmiş olunur.

Dört Mevsim Tatil

Şüphesiz havuz kurulumu hizmeti dendiği zaman akla ilk olarak tatil yerleri, oteller ve bunların benzeri toplu eğlence yerleri gelir. Oysa havuz kurulumu hizmeti, ev bünyesinde de alınabilir. Bu sayede ise bir havuza girip serinlemek için saatlerce hatta belki günlerce yol gitmeye gerek kalmaz. Dört mevsim tatil avantajı, beraberinde bir dizi avantajla daha gelir.

Sağlıklı ve Güvenilir Yüzme Keyfi

Özellikle COVID 19 sorunun bu denli global bir yapıya büründürüldüğü düşünüldüğünde, sağlığın ne kadar önemli olduğunun farkına varılacaktır. Bu sebeple ise şunu söylemek mümkündür; düzenli bakımı ve sterilizasyonu sağlanan havuzlar haricinde kullanılan toplu havuzlar kesinlikle güvenilir değildir. Kaldı ki hangi havuzun düzenli sterilize edildiğini önceden bilmek de mümkün değildir. Bu sebeple evlerinizde duran, bahçelerinizi bir sanatçı elinden çıkmış kadar özel hale getiren havuzlarınız, aynı zamanda sağlığınız açısından da oldukça önemlidir.

En güzel havuzların, en güzel başlangıçların altında imzası bulunan Garanti Havuz ile Güzelbahçe havuz kurulumu hizmeti konusunda görüşmek için sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

/ Sayın /   Havuz / 0 yorum

Çeşme Havuz Kurulum ile 7 Günde Hayalinizdeki Havuza Kavuşun

Çeşme Havuz Kurulum ile 7 Günde Hayalinizdeki Havuza Kavuşun!

Prefabrik havuzlar, adeta çağımızın kurtarıcılarıdır. Son dönemlerde betonarme havuz kurulumu hizmeti talebinden ziyade Çeşme havuz kurulum hizmeti talep ediliyor olmasının en temel nedeni budur. Prefabrik havuzun bu denli tercih ediliyor olmasını mümkün kılan avantajlar ise aşağıda ele alındığı gibidir.

Hayalleriniz 7 Gün Uzağınızda!

“ 7 gün içerisinde havuz kurulur mu? “ dediğinizi duyar gibiyiz. Söz konusu prefabrik havuz avantajı ve Garanti Havuz deneyimi ise elbette kurulur!

Özellikle geçmiş dönemlerde var olan ve günümüzde hala varlığını sürdüren Çeşme Betonarme havuz kurulum sürecinin oldukça geniş bir zamana yayılması, insanların aklında bu durumu bir genelleme haline getirmiştir. Yani birçok insana göre havuz kurulum işlemi ayları hatta belki de bir koca yılı kapsayan bir süreçtir. Oysa yalnızca 7 ila 10 iş günü içerisinde havuz sahibi olmak da mümkündür. Ancak unutulmamalıdır ki, bu avantajı sorunsuz bir şekilde elde etmenin tek yolu güvenilir bir firma ile anlaşmaktır. Aksi durumda kısa süre içerisinde sağlıklı bir havuz yapısına sahip olmak isteyen kişilerin çok daha büyük sorunlar ile karşı karşıya kalmaları mümkündür. Firma seçerken dikkat edilmesi gerekenler ise aşağıda verildiği gibidir;

 1. Firmanın deneyim sahibi olduğundan emin olunmalıdır. Garanti Havuz gibi yılların verdiği deneyimi elde etme imkanı bulunmayan firmalar ile anlaşmak her zaman risklidir. Bu sebeple Çeşme prefabrik havuz kurulum hizmet için firmanın ya da kurucularının sahip olduğu deneyim göz önünde bulundurulmalıdır.
 2. Firmanın yaklaşımına özellikle dikkat edilmelidir. Profesyonel firma, mevcut kurumsal algısının dışına çıkmadan gerekli güler yüzü göstermelidir. Buna ek bir de firmanın çözüm odaklı yaklaşması gereklidir. Herhangi bir soru ya da sorununuza samimi bir üslup ile yaklaşıp çözmeye çalışan firma, tercih edilebilir bir firmadır.
 3. Özellikle önemli olan bir unsur vardır ki, bu unsur Garanti Havuz ve güvenilir kimliğini ön plana çıkartan bir unsurdur. Garanti Havuz bünyesinde gerçekleştirilen işlemleri canlı olarak takip etmek mümkündür. Yani çocukların büyümesini büyük bir ilgi ile izlediğiniz gibi, havuzunuzun gelişim aşamalarını da aynı ilgi ile izlemeniz mümkündür.
/ Sayın /   Havuz / 0 yorum

Karabağlar Havuz Kurulumu

Karabağlar Havuz Kurulumu

Havuz kurulumu hizmeti, çoğu zaman evlere sağladığı avantajlar ile alınır. Yani bütün firmalar havuzların bahçeleri ne denli güzelleştirdiklerini, farklı bir hobi elde etme imkanı sunulduğunu ele alır. Oysa Garanti Havuz Karabağlar havuz kurulum hizmeti, bünyesinde çok daha farklı avantajlar da barındırır. Bu avantajlar ise yüzme sporunun sağlığa faydaları çerçevesinde ele alınabilir. İşte yüzmenin faydaları!

Karabağlar Prefabrik Havuz Kurulum ile Yüzme Avantajları

Gerek beden gerekse de ruh sağlığı açısından faydaları say say bitmeyen, tüm doktorlar tarafından şiddetle önerilen ve en sağlıklı aktiviteler arasında görülen  yüzme, tahmin edilenin de ötesinde bir fayda silsilesine sahiptir. Peki Karabağlar betonarme havuz kurulum hizmeti sayesinde elde edilen yüzme imkanının faydaları nelerdir?

 • Yüzme öncelikle kan dolaşımını hızlandırır.
 • Özellikle beynin oksijen ihtiyacının giderilmesi açısından büyük avantaj sağlar.
 • Kilo problemi bulunan ve hangi diyeti yaparsa yapsın fayda göremeyen kişiler yüzme ile kalori yakabilir. Yani yüzme, kilo vermeyi kolaylaştırır.
 • Özellikle astım hastalığı bulunan, nefes alırken ciddi zorluklar çeken kişilere yüzme iyi gelir.
 • Bel fıtığı ağrılarının dinmesinde yüzmenin büyük etkisi bulunur.
 • İnsülin direncinin düşük olması durumunda ortaya şeker hastalığı çıkar. Yüzme ise insülin direncini arttırır. Bu sebeple yüzmenin şeker hastalığına iyi geldiği bilinir.
 • Alkol ve sigara gibi alışkanlıkların terk edilmesi zordur, ancak imkansız değildir. Özellikle yüzme sporunun bu konuda üstlendiği görevin önemi azımsanamayacak seviyededir. Çünkü yüzme, söz konusu alışkanlıklardan kurtulmak konusunda oldukça etkilidir.
 • Karabağlar prefabrik havuz kurulum hizmeti talep eden ve bu havuz sayesinde düzenli yüzme imkanına kavuşan kişilerin elde ettiği diğer avantaj mental açıdandır. Özellikle depresyon, aşırı sinir gibi ruh sağlığını etkileyen hastalıklardan kurtulmak için yüzmenin gücüne başvurulması mümkündür.
 • Hamilelik dönemi, kadınların spordan ve günlük aktivitelerden belirli seviyelerde uzak durmak zorunda kaldıkları bir dönemdir. Oysa bu durum yüzme sporu için geçerli değildir. En risksiz sporlar arasında yer alan yüzme, özellikle hamilelik döneminde meydana gelecek erken doğumların ve ölüm doğum riskinin azaltılmasını mümkün kılacaktır.

Özetle yüzme sağlıklıdır. Garanti havuz ise sunduğu Karabağlar havuz kurulum hizmeti ile bu sağlıklı sporu mümkün olan en sağlıklı şekilde destekleyen profesyonel bir firmadır.

/ Sayın /   Havuz / 0 yorum

Urla Havuz Kurulumu ve COVID 19 Süreci Avantajları

Urla Havuz Kurulumu ve COVID 19 Süreci Avantajları

Yazın bütün etkisini göstermeye başladığı, sıcaklığın adeta başımızı döndürdüğü bu günlerde “Serinlemenin, rahat bir nefes almanın bir yolu yok mu yahu!” diye isyan ettiğinizi duyar gibiyiz. Elbette bir yolu var; Garanti Havuz ile Urla Havuz Kurulum hizmeti talep etmek!

Özellikle COVID 19 probleminin ortaya çıkmasının ardından insanlar adeta evlerine hapis oldu. Üstelik bu hapis olma durumu çoğu zaman insanların kendi tercihi idi. Peki evde var olan bir havuzun insanlara korona virüsü sürecinde sağladığı avantajlar nelerdi?

COVID 19 sürecinde Urla Havuz Kurulumu Avantajları

Riskleri Ortadan Kaldırır!

Öncelikle virüsün bulaştığı çeşitli yollar vardır. Bir otele gidip otelde bulunan havuzu kullanan, ardından şezlonglara uzanan kişilerin temas ettikleri yüzey sayısı oldukça fazladır. Bu tür yüzeylerde virüsün tutunma süresinin da bir hayli uzun olduğu düşünüldüğünde, söz konusu durumun ne denli riskli olduğu anlaşılabilecektir. Bu sebeple evde bulunan bir havuz, söz konusu risklerin tamamını ortadan kaldıracaktır.

Mental Açıdan Rahatlık Sağlar!

Kimi otellerde korona virüsü sebebi ile ortaya çıkacak risklerin tamamının önlenmesi için çeşitli adımlar atılır. Bu çerçevede birçok önlem alınır. Ancak korona virüs ve beraberinde getirdiği risklerin farkında olan insanlar için bu önlemlerin alınması yeterli olmaz. Çünkü her şeyden önce söz konusu insanların mental olarak rahatlamaları gerekir. İşte Urla prefabrik havuz kurulum hizmeti başta olmak üzere alınan çeşitli havuz kurulum hizmetleri, bu mental rahatlamayı sağlar. Çünkü insanlar sterilizasyon çalışmalarını doğrudan kendileri yapar ya da Garanti Havuz gibi profesyonel bir firmadan yardım alır.

Sosyal Aktiviteyi Destekler

Yine korona virüsünün yaygın hale gelmesi ile birlikte insanların sosyal yaşamlarında ciddi bir sınırlama durumu ortaya çıktı. Çoğu insan evden çıkmayacak hale geldi. Bu durum ise bir ruhsal bunalım hali ortaya çıkarttı. İşte Urla betonarme havuz kurulum hizmetlerinde talep artışının ortaya çıkmasının temel nedeni buydu. Söz konusu hizmetler sayesinde evlerinin bahçelerinde bir aktivite meydana getiren insanlar aile içi sosyalleşmenin desteklenmesini mümkün kıldı. Bu sayede yani Urla havuz kurulum hizmeti sayesinde gerek sosyal aktivite gerek ruhsal sağlık desteklenmiş oldu.

/ Sayın /   Havuz / 0 yorum

Havuz Kurulumu Sürecinde Fiyat Algısını Yıkıyoruz

Havuz Kurulumu Sürecinde Fiyat Algısını Yıkıyoruz!

Kendi içinizde havuz kurulum hizmeti hayali kuruyor, ancak bu hayalinizi bir türlü gerçekleştiremiyor musunuz? Fiyat konusunda ciddi tereddütleriniz mi var? Güzelbahçe havuz kurulumu başta olmak üzere bütün kurulum hizmetlerinde devrim niteliğinde fiyatlar Garanti Havuz’da! İşte Detaylar…

Havuz Kurulumu Sürecinde Yenilikçi Fiyatlar

Havuz kurulumu sürekli olarak maliyetli bir süreç olarak görülür. Kimileri bu maliyet durumu sebebi ile havuz kurulumunu gerçekleştirilemeyecek bir hayal haline getirir. Ancak işin özüne bakıldığında durumun pek de sanıldığı gibi olmadığı anlaşılır. Çünkü önde gelen havuz firmalarından olan Garanti Havuz’da “her bütçeye uygun özelleştirilmiş havuz” modelleri bulunur. Peki Narlıdere havuz kurulumu başta olmak üzere çeşitli kurulum işlemleri nasıl özelleştirilir?

 1. Ölçüler Aracılığıyla

Garanti Havuz, her isteğe ve her bütçeye hitap eden havuz modelleri tasarlamak ve kurulum işlemini gerçekleştirmek amacı ile yola çıkmış olan bir firmadır. Yani firma hayallere dokunan, hayallere hitap eden bir firma olmasına ek, aynı zamanda hayalleri gerçekleştiren bir firmadır. Bu sebeple kişilerin doğrudan kendi istedikleri ölçülerde tasarlanmış olan havuzlarına kısa süre içerisinde ve uygun fiyatlar ile kavuşmaları mümkündür.

 1. Havuz Türleri Aracılığıyla

Garanti Havuz bünyesinde bulunan havuz türleri oldukça çeşitlidir. Bu çeşitlilik çoğunlukla Karabağlar havuz kurulumu hizmetinin görsellik boyutuna hitap ediyor gibi görünse de, durumu yalnızca bununla sınırlandırmak pek de mümkün değildir. Çünkü söz konusu çeşitliliğin maliyet açısından sağladığı avantajlar da vardır. Bunu şu şekilde özetlemek mümkündür; prefabrik havuz kurulum hizmeti, betonarme havuz kurulum hizmeti ile kıyaslandığında çok daha düşük maliyetlidir.

 1. Beklentiler Aracılığıyla

Havuz kurulum hizmetine başlanmadan önce detaylar üzerine bir sözleşme imzalandığını söylemek mümkündür. Bu imzalama durumunun işlevi, işlemi resmileştirmek ile sınırlı değildir. Söz konusu sözleşme aracılığıyla aynı zamanda haklı işlemlerin havuz talebinde bulunan tarafından, hangilerinin ise havuz firması tarafından yapılacağının şekillendirildiğini söylemek mümkündür.

Yukarıda verilen bilginin şu detay ile örneklendirilmesi mümkündür; havuz hayali kuran kişilerin bir kısmı havuz için gerekli olan alan kazma işlemini doğrudan kendisi gerçekleştirir. Kimileri ise bu detayların firma bünyesinde gerçekleştirilmesini ister. İşte bu tür durumlarla da Garanti Havuz ne denli bütçe ve müşteri dostu olduğunu gözler önüne serer.

/ Sayın /   Havuz / 0 yorum

Havuz Yenileme Nedir

Havuz Yenileme Nedir? Ne Zaman Gereklidir? Menderes Havuz Kurulum

Özellikle yaz aylarının bütün sıcaklığı ile “Ben geliyorum!” demeye başladığı günümüzde herkesin gözleri bahçelerinde bir serap gibi duran havuzlarına diktiklerini söylemek mümkündür. Bu büyüleyici serapta meydana gelebilecek herhangi bir sorun kabul edilebilir değildir. Bu sebeple Menderes havuz kurulum ve yenileme hizmetimiz kapsamında havuzlarınızı ne zaman yenilemeniz gerektiği ile ilgili bilgiler ele alınmıştır. Söz konusu bilgi ile ilgili detaylar ise aşağıda verildiği gibidir.

Menderes Havuz Kurulum ve Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?

Biliyoruz, tüm kış hayalini kurduğunuz havuzlarınıza kavuştuğunuz bu günlerde en ufak bir soruna dahil tahammülünüz yok. Var olan sorunları ortadan kaldırmak amacı ile havuzlarınızı yenilemeniz gereken süreyi sonbahar ve ilkbahar ayları olarak ifade edebiliriz. Neden mi? Şöyle anlatalım.

Daha Az Kullanım Oranı

Özellikle sonbahar ve ilkbahar aylarında havuzlar daha az kullanılır. Bunun temel sebebi ise söz konusu dönemlerde var olan olumsuz hava koşullarıdır. Kapalı havuzunuz varsa bu tür bir sınırlamaya dahil olmadığınızı söylememizde fayda vardır.

Planlama Süresi Avantajı

Biliyoruz havuzunuz ile aranızdaki bağ hafife alınamayacak bir seviyede. Bu sebeple onun her zaman modern ve güzel görünmesini istiyorsunuz. Biz de sunmakta olduğumuz Menderes prefabrik havuz kurulum ve bakım hizmetimiz ile tam da bunu sağlıyoruz. Özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında gerçekleştirdiğimiz yenileme hizmetlerimizde ise her detay ile ilgilenme imkanı elde etmenizi sağlıyoruz. Bu sayede havuzunuzun her detayında sizin izleriniz yer alıyor.

Peyzaj İmkanı

Havuzunuzu önemsiyor ve daha iyi görünmesini sağlamak istiyorsunuz. Ancak bunun tek başına yeterli olmadığının da farkındasınız. Çünkü bakımsız bir bahçede havuzunuzun o büyüleyici görüntüsünü elde etmesi olanaksız. Bu sebeple söz konusu aylarda gerçekleştirilen yenileme çalışmaları ile peyzaj açısından da süre kazanacağınızı söylemek mümkündür. Bu sayede yaza daha kusursuz bir bahçe, daha bakımlı bir havuz ile girmeniz artık hayal değildir.

Edinmiş olduğu deneyim çerçevesinde hareket eden Garanti Havuz ile betonarme havuz kurulum ve yenileme hizmeti talep etmek ve detaylar hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

/ Sayın /   Havuz / 0 yorum

Havuz Kurulumu ile Yaza Daha Güvenli Bir Başlangıç Yapın

Havuz Kurulumu ile Yaza Daha Güvenli Bir Başlangıç Yapın!

Havuzlar, tıpkı canlılar gibi ele alınması gereken yapılardır. Çünkü havuzların da belirli bakım, onarım ve yenileme ihtiyaçları vardır. Peki Foça havuz kurulumu hizmeti açısından söz konusu gerekli hizmetler nelerdir? İşte bütün detaylar!

Garanti Havuz ile Havuz Bakımı

Garanti Havuz ile Çeşme havuz kurulumu hizmeti satın almak esas itibari le bir sürecin başlangıcıdır. Bu, akıllarda zahmet dolu bir süreç başlangıcı olarak yer edinmemelidir. Çünkü esas itibari ile bakıldığında söz konusu süreçler beraberinde bazı yükümlülükler getirseler de bu yükümlülükler zahmet dolu değildir. Bunun için haftalık, aylık ve yıllık havuz bakımı yapılması yeterlidir.

Belirli periyotlara bağlı olarak gerçekleştirilen havuz bakım işlemleri, hem havuzların öz sağlıklarının daha olumlu seviyelerde olmasını sağlayacak, hem de bu sağlık seviyeleri ile kullananlar belirli risklerden kurtulmuş olacaktır. Yani gerek havuzun öz sağlığı için, gerekse de havuzu kullanan kişilerin sağlıkları için düzenli bakım yapmak oldukça önemlidir.

Eski Havuzlarınıza Yeni Görünüm

Yıllanmış olan, eski zamanlardan bu yana her anınıza şahitlik eden havuzlarınız ile aranızda duygusal bir bağ oluşmaması içten değildir. Bu duygusal bağ ise havuzunuzdan kopamamanızın en temel nedenidir. Havuzların belirli bir yaşa sahip olduğu durumlarda eski havuzunuz ile aranızdaki gönül bağını koparmadan yeni bir görüntü elde etmenizin en temel yolu ise, şüphesiz havuz yenileme hizmetidir.

Havuz yenileme hizmeti ile havuzlarınızın demode görüntüsü giderilecek, daha sağlıklı ve modern bir görüntünün elde edilmesi sağlanacaktır. Ayrıca söz konusu hizmet ile havuzlara bazı çeşitli özelliklerin eklenmesi mümkündür. Yani Urla havuz kurulumu hizmeti talep eden bir kişinin elde edeceği yenilikçi özellikler ile, havuz yenileme hizmeti talep eden kişilerin elde edeceği yenilikçi özellikler aynı seviyededir.

Havuz Sağlığınızı Her Zaman Koruyun Diye; Havuz Onarımı

Kimi durumlarda havuzlarda çeşitli sorunların meydana geldiğini söylemek mümkündür. Bu tür durumlarda var olan sorunların giderilmesinin en temel yolu ise havuz onarımı hizmeti talep etmektir. Bu talep sayesinde var olan sorunların giderilmesi sağlanacak, havuz keyfiniz kaldığı yerden devam edecektir.

/ Sayın /   Havuz / 0 yorum

Prefabrik Skimmer Havuz Steril Yüzme İmkanı!

Prefabrik Skimmer Havuz Steril Yüzme İmkanı!

Havuzlar, hem tasarımları ile göz dolduran hem de yüksek işleve sahip olan yapılardır. Bu yapılar sayesinde şenlenen, modern hale gelen bahçelerimiz aynı zamanda daha çok tercih edilir duruma gelir. Çünkü yaz aylarında daha serin zamanlar geçirmeyi mümkün kılan prefabrik skimmer havuz, kış aylarında ise ısıtma sistemi ile daha sıcak hissetmenizi sağlar. Ancak bu havuzların kullanıcılarına sundukları avantajlar, bununla sınırlı kalmaz. Bu çerçevede söz konusu havuzun sağlayabileceği avantajlar, aşağıda verildiği şekilde ele alınabilir.

Doğrudan Filtrasyon Sistemi ile Steril Havuzlar

Prefabrik skimmer havuz çeşitlerinde doğrudan filtrasyon sistemi bulunur. Bu da havuzlarınızın daha steril ve sağlık açısından güvenli olmasını sağlar. Çünkü havuzlar, yalnızca 1 kişi tarafından kullanılmaz. Yaz aylarında yapılan havuz partileri, aile içi kullanım gibi durumlar havuzların steril olmasını zorunlu kılar.

Pratik Bakım ile Zahmetsiz Kullanım

Havuz kullanan kişilerin karşı karşıya oldukları en büyük sorun, aparatların sürekli bakım istiyor olmasıdır. Oysa prefabrik skimmer havuz türünde bu tür bir durum söz konusu değildir. Bu havuzun aparatlarının bakımı oldukça kolaydır. Yani kısa süre içerisinde bakımını gerçekleştirdiğiniz aparatlar ile uzun süreli kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Maliyetsiz Yapısı ile Cep Dostu

Havuzlar elbette evlerimiz için çok önemlidir. Tatili dört mevsim yaşamamızı sağlayan, evimizde serinlemenin adresi olan havuzlarımızın bu yönleri ile bizler için fazlası ile önemli olduklarını söylememiz mümkündür. Ancak bu, bazı havuz türlerinin maliyetli olduğu anlamına gelmez.

Prefabrik skimmer havuz türü ise, maliyetsiz yapısı ile bilinir. Nasıl mı? Daha önce de dile getirdiğimiz üzere bu havuz sisteminde doğrudan filtrasyon sistemi bulunur. Bu sistem sayesinde havuz temizlik malzemelerine sürekli para harcamak zorunda olmayan kullanıcılar maliyetlerini düşürmüş olur.

Havuza Kavuşmak İçin Sabırsızlananlara Kısa Süreli Kurum

Biliyoruz ve sanıyoruz ki havuzunuza bir an önce kavuşmak gibi hayalleriniz var. Bunca yıl neden beklediğinizi düşünüyor bile olabilirsiniz. Ancak üzülmenize kesinlikle gerek yok. Çünkü Garanti Havuz, prefabrik skimmer havuz kurulum işlemini mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirir. Size ise havuzunuza kısa sürede kavuşmuş olmanın heyecanını paylaşmak kalır.

1 2