Prefabrik Skimmerli Havuz

Havuz içi aksesuarlarından biri olan skimmer, yüzeyi panele sıfır olacak şekilde, besleme nozulları ise havuz güvertesinden 5 cm aşağıda skimmer hizasında karşı panele konumlandırılır. Havuz motoru çalışmaya başladığı anda skimmer, suyu emerek filtreye gönderir. Emerken alabildiği artıkları sepetinde toplar. Filtrelenen ve temizlenen su, besleme nozullarından havuza geri basılır. Böylece su sirkülasyonu sağlanmış olur.

Skimmer Sistemin Avantajları Nelerdir?

Prefabrik skimmerli havuzlar, kolay montaj, ekonomiklik, dayanıklılık, çeşitlilik, temizleme sistemi ve estetik gibi birçok avantaja sahip olduğu için birçok müşteri tarafından tercih edilmektedir.

Kolay Montaj:

Prefabrik skimmerli havuzlar, fabrikada üretilerek hazır hale getirilir. Bu nedenle, havuzun yerleştirilmesi ve montajı oldukça hızlı ve kolaydır. Kurulum aşamaları sırayla şu şekildedir;

Ekonomik:

Prefabrik skimmerli havuzlar, diğer havuz türlerine göre daha ekonomiktir. Hem üretim hem de kurulum maliyetleri daha düşüktür.

Dayanıklı:

Prefabrik skimmerli havuzlar, sağlam bir yapıya sahiptir. Kullandığımız Fibercement (beton duvardan) levhalar sitatikleri ve direnleri yapılmış ve dayanıklılığı yüksek bir malzemedir. Beton, havuzun içindeki su basıncına ve dış etkilere karşı dayanıklıdır. Bu nedenle, prefabrik skimmerli havuzlar, uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Çeşitlilik:

Prefabrik skimmerli havuzlar, farklı boyutlarda, şekillerde ve tasarımlarda mevcuttur. Prefabrik Fibercement havuzlara istediğiniz şekli ve tasarımı verebilmekteyiz. Bu nedenle, evlerin ve işletmelerin ihtiyaçlarına uygun bir havuz seçmek daha kolaydır.

Temizleme Sistemi:

Skimmerlı havuzlar, su yüzeyinden yapraklar, toz ve diğer kalıntıları toplamak için skimmer adı verilen özel bir cihaza sahiptir. Skimmerlar, havuzun temiz ve berrak kalmasını sağlamak için önemlidir. İşte skimmerlı havuzun temizliği için genel bir adım adım yöntem:

Bu adımları takip ederek skimmerlı havuzunuzu temiz tutabilir ve suyunuzun berrak kalmasını sağlayabilirsiniz. Unutmayın, havuzun tam temizliği ve bakımı için diğer havuz ekipmanlarının da düzenli olarak kontrol edilmesi gerekebilir.

Estetik:

Prefabrik skimmerli havuzlar, özelleştirilebilir yapıları sayesinde görsel olarak da hoş bir görüntü oluşturabilir. Havuzunuzun boyutu, şekli, derinliği ve malzemesi, bahçenizle uyumlu olacak şekilde tasarlanabilir.

Betonarme Havuz Yaptırmak İçin Hemen İletişime Geçin !

× WhatsApp