Yüzme havuzları ilk günkü ihtişamlı görüntüsünü yıllar sonra korumakta zorlanabilir. Havuz kurulumunda özenle, şık mimari uygulamalarla yapılan tasarım zamanla ışıltısını kaybeder. Sadece görüntü değil performans ve kalitede de kayıplar yaşanır. Böyle durumlarda havuz tadilatı yaptırılır. Betonarme havuz bakım ve onarım işlemlerinde havuzlar adeta yenilenir, trendlere uygun şekilde dekoratif görünüme kavuşturulur.

Betonarme havuz tadilatı zemin yüzeyinde ve duvarlarda oluşan çatlak, aşınma, dökülme, kırılma odaklı gerçekleşir. Yüzme havuzları birçok etkene bağlı olarak eskimeye, dökülmeye başlar. Onarım esnasında hasarlı iç yüzey ve bölgeler tespit edilir yenilenmesi için proje tasarımı hazırlanır. Keyifle yüzdüğünüz havuzunuz artık eskisi gibi keyif vermiyorsa doğru dokunuşlarla tadilat ettirebilir, estetik görünüme kavuşturabilirsiniz.

İzolasyon kırık çatlak yapımı

İzolasyon kırık çatlak yapımı

Havuz izolasyonunda seramik, epoksi reçine gibi farklı malzemeler kullanılır. Yüzeyde çatlamayacak kalitenin oluşturulması hedeflenir. Ancak kötü malzeme, yanlış uygulama ya da sadece zamana bağlı olarak aşınmalar olabilir, kırık – çatlak oluşabilir. Havuz kırık çatlak yapımı için mevcut dönemin en dirençli havuz malzemeleri kullanılır, benzer problemlerin önüne geçilir.

Döşeme kontrolü ve yapımı

Döşeme kontrolü ve yapımı

Havuz kurulumu yapılırken birçok aşamadan geçilir. Bu aşamalardan yalnızca biri havuz ast döşemesidir. Seramik ya da farklı malzeme ile yapılan havuz döşemesi incelik ister. Havuz tadilatı kapsamında döşemeler kontrol edilir, değişime ihtiyaç varsa yenilikçi malzemeler ile sıfırdan yapılır.

Boru tesisatı kontrolü ve bakımı

recommended sitecactusuruguay homepagemagasin coque telephone parismous phone casetelefoonhoesjes zelf makenhigh quality
Boru tesisatı kontrolü ve bakımı

Havuz tadilatı yapılırken boru tesisatı mutlaka kontrol edilir. Havuz tesisatında yaşanabilecek en ufak arıza yüzme keyfini kötü etkiler, havuzun hijyenini tehdit edebilir. Havuz tesisatı yıpranmaya açıktır. Bir noktadan sonra değişime ihtiyaç duyar, havuz tadilatı esnasında değiştirilir ya da onarılır. Tesisatın sistemli çalışmasında düzenli bakım ve kontrol etkili sonuç verir, havuz bakım masrafını ciddi oranda düşürür.

Garanti Havuz Tadilat Bakım Hizmetleri

Garanti Havuz Tadilat Bakım Hizmetleri

Garanti Havuz, Türkiye’nin her köşesine betonarme havuz, prefabrik havuz kurulumu hizmeti veriyor; havuz bakım, onarım, temizleme gibi ihtiyaç alanlarında profesyonel destek veriyor. Havuz tadilatı apartman, site, müstakil ev, tesis sahiplerinin sıklıkla talep oluşturduğu bir hizmet alanıdır. Garanti Havuz olarak teknolojik donanımız, tecrübemiz, kimyasal ürünlerimiz ve yenilikçi yaklaşımımızla havuz tadilatı konusunda memnun edici hizmetler veriyoruz. Havuzlarınızda yaşadığınız her türlü sorun ya da kontrol – bakım talebi için ekibimizle iletişime geçebilir, yüzme keyfinin kesintisiz sürmesini sağlayabilirsiniz.Bir yanıt yazın

× WhatsApp