Havuz Kurulumu Sürecinde Fiyat Algısını Yıkıyoruz!

Kendi içinizde havuz kurulum hizmeti hayali kuruyor, ancak bu hayalinizi bir türlü gerçekleştiremiyor musunuz? Fiyat konusunda ciddi tereddütleriniz mi var? Güzelbahçe havuz kurulumu başta olmak üzere bütün kurulum hizmetlerinde devrim niteliğinde fiyatlar Garanti Havuz’da! İşte Detaylar…

Havuz Kurulumu Sürecinde Yenilikçi Fiyatlar

Havuz kurulumu sürekli olarak maliyetli bir süreç olarak görülür. Kimileri bu maliyet durumu sebebi ile havuz kurulumunu gerçekleştirilemeyecek bir hayal haline getirir. Ancak işin özüne bakıldığında durumun pek de sanıldığı gibi olmadığı anlaşılır. Çünkü önde gelen havuz firmalarından olan Garanti Havuz’da “her bütçeye uygun özelleştirilmiş havuz” modelleri bulunur. Peki Narlıdere havuz kurulumu başta olmak üzere çeşitli kurulum işlemleri nasıl özelleştirilir?

  1. Ölçüler Aracılığıyla

Garanti Havuz, her isteğe ve her bütçeye hitap eden havuz modelleri tasarlamak ve kurulum işlemini gerçekleştirmek amacı ile yola çıkmış olan bir firmadır. Yani firma hayallere dokunan, hayallere hitap eden bir firma olmasına ek, aynı zamanda hayalleri gerçekleştiren bir firmadır. Bu sebeple kişilerin doğrudan kendi istedikleri ölçülerde tasarlanmış olan havuzlarına kısa süre içerisinde ve uygun fiyatlar ile kavuşmaları mümkündür.

  1. Havuz Türleri Aracılığıyla

Garanti Havuz bünyesinde bulunan havuz türleri oldukça çeşitlidir. Bu çeşitlilik çoğunlukla Karabağlar havuz kurulumu hizmetinin görsellik boyutuna hitap ediyor gibi görünse de, durumu yalnızca bununla sınırlandırmak pek de mümkün değildir. Çünkü söz konusu çeşitliliğin maliyet açısından sağladığı avantajlar da vardır. Bunu şu şekilde özetlemek mümkündür; prefabrik havuz kurulum hizmetibetonarme havuz kurulum hizmeti ile kıyaslandığında çok daha düşük maliyetlidir.

  1. Beklentiler Aracılığıyla

Havuz kurulum hizmetine başlanmadan önce detaylar üzerine bir sözleşme imzalandığını söylemek mümkündür. Bu imzalama durumunun işlevi, işlemi resmileştirmek ile sınırlı değildir. Söz konusu sözleşme aracılığıyla aynı zamanda haklı işlemlerin havuz talebinde bulunan tarafından, hangilerinin ise havuz firması tarafından yapılacağının şekillendirildiğini söylemek mümkündür.

Yukarıda verilen bilginin şu detay ile örneklendirilmesi mümkündür; havuz hayali kuran kişilerin bir kısmı havuz için gerekli olan alan kazma işlemini doğrudan kendisi gerçekleştirir. Kimileri ise bu detayların firma bünyesinde gerçekleştirilmesini ister. İşte bu tür durumlarla da Garanti Havuz ne denli bütçe ve müşteri dostu olduğunu gözler önüne serer.Bir yanıt yazın

× WhatsApp