Ellerine sahlik harika bir konsept havuz sahibi oldum tecrubeleri ve bilgileri sayesinde. Isteklerinizin hepsini ellerinden geldigince yerine getirmeye calisiyorlar. Peyzajla beraber harika bir gorsel koydular bahceme. Izlemesi bile keyifli. 6 ay oldu yaptirali , sizma gibi hicbir problem yasamadim ki yasasaydimda hemen mudahele edeceklerinden eminim . Furkan beyin tecrubesi , mehmet beyin bilgisi gercekten cok guzel. Ellerine saglik emeklerine saglik.

Rahmi Can

Garanti havuz Mehmet bey işini profesyonel bir şekilde yapan, sorulan her soruya ayrıntılı cevap veren talep edilenleri istenilen şekilde yapan çok iyi bir işletmeci. İşini seven ve bilgili bir ekibi var. Özellikle Furkan bey Garanti havuz ekibinin en iyisi diyebilirim. Prefabrik havuz mu, betonarme havuz mu? Seramikler nasıl olmalı? Havuz hakkında çok araştırma yaptım ama fibercement dönüşebilir kasayı Garanti havuzda duydum. İzmir’de bu uygulamaları en iyi yapan firma diyebilirim. Her sorunuzun ve talebinizin cevabı burada. Teşekkür ederim Garanti havuz Mehmet bey ve ekibine.

Ulaş Dilli

Başta Mehmet bey olmak üzere Furkan beye ve Kıymet hanıma teşekkür ederim. Garanti havuz iyi ki varsınız. Güven üzerine kurulmuş bir ekip🤗😂🙏

Yılmaz Özkan

Firmaya Fibercement prefabrik havuz yaptırdık, beklediğimizden iyi sonuç çıktı, fiziki görünüm olarak da birçok beğeni aldı havuzumuz. Garanti havuz yapımcısı her türlü sorunumuzu kısa sürede çözdü. İnşaat süresinin kısa olması da ayrıca tercih nedenimiz oldu.

R.S A

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?

× WhatsApp