HAVUZLARIMIZ HAKKINDA BİLGİ ALIN

Teklif formumuzu doldurup sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

SERVİS HİZMETİ

Havuz sahibi olmak büyük sorumluluk gerektiriyor. Ancak bu sorumluluğu sizin almanız gerekiyor mu? İşte tam olarak burada bizler devreye giriyoruz; Garanti Havuz ve profesyonel ekibi!

Havuzlarda dönem dönem çeşitli durumlar sebebi ile bazı sorunlar meydana gelebilir. Esas itibari ile büyük sorun teşkil etmeyen bu sorunlar, doğru zamanda doğru şekilde müdahale edilmemesine bağlı olarak bazı büyük sorunların meydana gelmesine sebebiyet verebilir. Böyle bir durumda Garanti Havuz olarak biz devreye girer, sizler için sunmuş olduğumuz servis hizmetimiz ile sorunu kaynağından çözeriz. Bu bağlamda çözmekte olduğumuz sorunları sizler için şu şekilde örneklendirebiliriz.

Makine daireleri, adeta havuzların kalbidir. Havuzlarda meydana gelen sorunların büyük bir kısmının kaynağının makine daireleri olduğunu söylemek mümkündür. Bunun temel nedeni ise şudur; makine dairelerinde yer alan makineler yer ya da herhangi bir duvar ile temas etmemeli, bulunulan dairenin duvarları ve yeri ise seramik, fayans gibi ürünler ile kaplanmış olmalıdır. Bu unsurlara dikkat edilmediği görülen makine dairelerinde ise büyük olasılık ile sorunlar yaşanması mümkündür.

Havuzlar içerisindeki sirkülasyonun sağlanması, havuz boşaltım ve dolum işlemlerinin yapılması gibi durumların tamamı motora bağlı olarak gerçekleştirilmektedir. Bu yönü ile motorun havuzlar için büyük bir öneme sahip olduğunu söylemek mümkündür. Motorda herhangi bir sorun meydana gelmesi durumunda havuzların kullanılamayacak duruma gelmesinin temel sebebi de budur.

Havuzların kullanılamayacak hale gelmesi cümlesini görünce panik yaptınız, biliyoruz. Ancak bizler zaten bu panik durumunu ortan kaldırmak ve sizleri hayallerinizin yansımaları olan havuzlarınıza kavuşturmak amacı ile hizmet veriyoruz. Bu sebeple doğru zamanda bizler ile iletişime geçmeniz halinde sizlere kaliteli malzeme, kaliteli hizmet ikilisi bağlamında gerekli işlemleri sunuyoruz.

Yaz aylarında parıl parıl parlayan yıldızların altında oturup kahvesini yudumlamasını kim istemez? Ayın parıltısını gölgede bırakacak havuz eşliğine tabi. Ancak bu parlaklığı elde etmek için öncelikle lambalarınızın sağlıklı bir şekilde çalışması ve kaliteli olması gerekiyor. Bu sebeple Garanti Havuz olarak bizler sizler için en yeni teknoloji ürünü olduğu bilinen lambalarımız ile aydınlatma servis hizmeti sunuyoruz.

Havuzlarınızda meydana gelen su kaçaklarının ve sızıntılarının önünü henüz onlar sizi havuzunuzdan mahrum bırakmadan kesiyoruz.

Havuzunuzun bazı kısımlarında yeni detaylar görmek için illa ki sorun yaşamanız mı gerekiyor? Tabii ki hayır! Bizler, sunduğumuz garantili hizmet ile, havuzlarınızda hem gerekli hem de keyfi olan ekipman değişikliklerinizi yapıyor, bu değişiklikleri bir de onarım ile taçlandırıyoruz.

Havuzlarınızda garklı desenler, farklı renkler görmek mi istiyorsunuz? Ya da havuzunuzda meydana gelen deforme görüntüler sizleri rahatsız mı ediyor? Garanti Havuz ekibi olarak önce sorunu sizden dinliyor, ardından çözümü size anlatıyoruz. Bu sayede ortaya başarılı ve beğenilme oranı yüksek bir havuz fayansı yenileme işlemi çıkartıyoruz.

Neden yaz aylarınızda serin havuzunuzun tadını çıkartırken aynı zamanda bakterilerden arınmış bir suda yüzmeyesiniz ki? Biz de tam olarak böyle düşündüğümüz için havuzlarınızın lineer kaplamasını istediğiniz zaman onararak ya da değiştirerek sizlere kaliteli ve steril hizmet sunuyoruz.

YÜZME HAVUZUNUZU GÜZELLEŞTİRİN

Havuz Aksesuarlarımız

Sizlerle!

SERVİS HİZMETİMİZ HAKKINDA BİLGİ AL
    Teklif Al