HAVUZLARIMIZ HAKKINDA BİLGİ ALIN

Teklif formumuzu doldurup sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Prefabrik Havuz Lineer Kaplama

Kim havuzunun görüntüsünü iyileştirirken özelliklerini de iyileştirmek istemez ki? Son dönemlerde prefabrik havuz lineer kalama başta olmak üzere, bütün havuz tiplerinde seramik kaplamadan çok lineer kaplamanın tercih ediliyor olmasının en temel nedeni bu. Havuzunuz ister taşmalı olsun, ister skimmer sistemli, kısa sürede canlılık arttırmak ve görünüş iyileştirmek istiyorsanız, prefabrik havuz lineer kaplama işlemini mutlaka tercih etmelisiniz.

Bizler Garanti Havuz ekibi olarak, sizlere prefabrik havuz lineer kaplama ile sizlere şu avantajları sunuyoruz.

  • Yaz aylarının kavurucu sıcaklarındasınız, ama havuzunuzun kaplamasının değişme vakti de gelmiş, farkındasınız. Koca bir yazı havuz olmadan mı geçireceksiniz? Tabii ki hayır. Hemen Garanti Havuz olarak bizlerle iletişime geçecek, prefabrik havuzunuzun kaplamasını lineer kaplama ile değiştirmek istediğinizi talep ederek kısa sürede yeni havuzunuza kavuşmuş olacaksınız.
  • Özellikle deprem bölgelerinde yaşıyorsanız, beton havuzlar sizler için oldukça riskli. Çünkü deprem ve yer hareketlerine bağlı olarak havuzunuzda meydana gelen çatlaklar ve deformasyonlar ile çok sevdiğiniz havuz bir anda yok olabilir. Ya da tonlarca su alan havuzunuzdaki su, en ufak bir kılcal çatlak ile dahil kısa sürede yok olabilir. Bu durum ise daha esnek bir yapıya sahip olan lineer kaplama ile önlenir. Bunun için, önce havuzunuzun bulunduğu yere gelen ekiplerimiz genel durumu inceler, boyutu hesaplar, ardından daha estetik ve daha kullanışlı bir havuza sahip olmanız için gerekli olan işlemler tarafımızca başlatılır.
  • Özellikle havuzunda sürekli su kaçağı olan, su faturaları ile baş edemeyecek duruma gelen kişilerin daha sorunsuz ve zahmetsiz bir havuz keyfi çıkartabilmeleri için lineer kaplama gereklidir. Garanti Havuz güvencesi ile gerçekleştirilen lineer kaplama işlemi, kısa sürede tamamlanarak müşteriye sunulmakta, bunun sonucunda ise su kaçağı derdi olmadan havuz keyfi yapmak mümkün kılınmaktadır.
  • Havuzlarınız kullanılmadıkları süre zarfında kirlenir. Özellikle kış aylarında uzun süre kullanılmayan havuzların tekrar kullanılabilir hale getirilmeleri, çok zahmet gerektirir. Garanti havuz güvencesi ile sunulan lineer kaplama işlemlerinde ise böyle bir durum söz konusu olmaz. Anti bakteriyel olan prefabrik havuz lineer kaplama işlemi, havuzunuzun sürekli temiz kalmalarını sağlar.

YÜZME HAVUZUNUZU GÜZELLEŞTİRİN

Havuz Aksesuarlarımız

Sizlerle!

HİZMET GÖRSELLERİMİZ

Modern hizmetlerimize yakından bakın!

Referanslarımız

Teklif Al