HAVUZLARIMIZ HAKKINDA BİLGİ ALIN

Teklif formumuzu doldurup sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Prefabrik Havuz Kurulumu

Birçok insan havuz yaptırmaktan maliyeti ve uzun süren inşaat süresi sebebi ile vazgeçer. Çünkü klasik betonarme havuzlar, kendilerine ait avantajlı yönleri bulunmasına rağmen gerek inşa süreleri gerekse de maliyetleri sebebi ile dezavantajlıdır. Bu dezavantaj durumunu ortadan kaldıran havuz türü ise prefabrik havuz modelidir. Prefabrik havuz kurulumu hizmetimiz ve avantajları ise aşağıda verildiği gibidir.

Öncelikle sizler alanında uzman kişiler tarafından hizmet almak amacı ile bazı araştırmalar gerçekleştirirsiniz ve yolunuz mutlak suretle bize çıkar. Ardından bizlere hayalini kurduğunuz havuzu anlatırsınız. Bizler ise hayallerinizi anlattığınız an parlayan gözlerinizin ışıltısı ile eş değer bir havuz tasarımı yapar ve bu tasarımı sizlere sunarız. Tasarımı beğenmenizin ardından ise gerekli yapım çalışmalarına başlarız.

İlk olarak havuzunuzun yerleşeceği yeri görür ve bunun için bir çukur kazmaya başlarız. Bazı durumlarda zemin prefabrik havuz için uyumlu olmaz. Böyle durumlarda bizler özel zemin çalışmaları gerçekleştirir ve bu bağlamda havuzunuzu daha kalıcı, daha uzun ömürlü yapmak için gerekli işlemleri yerine getiririz.

Zemin çalışmasını tamamlamamızın ardından birkaç gün içerisinde tamamlamış olduğumuz prefabrik havuz tasarımınızı bir vinç aracılığı ile getirir ve yerine yerleştiririz. Gerekli alt yapı çalışmalarının ardından havuzunuzu sizlerin kullanımına sunar, yüzlerinizdeki o beğeni ifadesi ile mutlu olup çalışmalarımızı sürdürürüz.

Havuz keyfi yapmak için aylarca beklemeye son! Prefabrik havuz hizmetimiz bağlamında birkaç gün içerisinde sizleri havuzlarınıza kavuşturuyor ve hayallerinizi yaşamanın tadını çıkarmanızı sağlıyoruz.

Havuz keyfi yapmak istiyor ancak bunun için ciddi bir bütçe ayıracak gücü kendinizde bulamıyorsanız, bu sorunu da prefabrik havuz sistemi sayesinde yenebilirsiniz. Çünkü prefabrik havuz sistemi, düşük maliyeti ve birkaç gün süren kurulumu ile büyük avantaj sağlıyor.

Yeni bir eve taşındınız ve eski havuzunuzdan ayrılmak istemiyorsunuz. O kadar emek verdiğiniz, maliyet ayırdığınız havuzunuzdan ayrılmak istememek en doğal hakkınız. Prefabrik havuz avantajları bu bağlamda da devreye giriyor ve sizlere “ taşınabilir olma “ imkanı sunuyor. Yani bir evden bir başka eve taşınırken havuzunuzu da yanınızda götürme imkanı elde ediyorsunuz.

YÜZME HAVUZUNUZU GÜZELLEŞTİRİN

Havuz Aksesuarlarımız

Sizlerle!

HİZMET GÖRSELLERİMİZ

Modern hizmetlerimize yakından bakın!

Referanslarımız

Teklif Al