İzmir Havuz Kurulumu

Birçok kişi müstakil bir eve ya da villaya sahipse havuz yaptırma kararı vermektedir. Projesi bittikten sonra yeni yüzme havuzunun ne kadar bir maliyette olacağı konusundan sonra kişinin aklına bahçeme havuz yaptırmak ne kadar sürer sorusu gelmektedir. Bir havuzun tamamlanması ise çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Bu nedenler ise yeni havuz ya da mevcut havuzun yenilenmesi, planlama süreci, hava koşulları ve havuz çeşidi gibi nedenlerdir. Kaliteli ve sağlıklı bir havuz kurulumu gerçekleştirmek istiyorsanız Garanti Havuz ile bunu elde edebilirsiniz. İzmir havuz kurulumu bünyesinde hizmet veren Garanti Havuz ile bir adım önde olabilir, çeşitli hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz.

Prefabrik Havuz Kurulumu

Havaların ısınması ile deniz ve havuz sezonu açılmaya başlamıştır. Şahsi kullanım için uygun maliyetli ve kısa süreli kurulum prefabrik havuz kurulumudur. Çeşitli avantajları bünyesinde barındıran prefabrik havuzlar insanlar tarafından son dönemlerde sıkça tercih edilmeye başlamıştır. Hatta şehrin dışında sakin bir hayat sürmek isteyen kişilerin tercihi prefabrik havuzdur.

Garanti havuz olarak prefabrik havuza sahip olmak isteyen kişilerin isteği niteliklere göre yapılmaktadır. İstediğiniz takdirde yalnızca çelikten yapılıp alt ve yan duvarları sizlerin tercihine göre uygun madde ile kaplanmaktadır. Prefabrik havuzların yapım süresi diğer havuz çeşitlerine oranla oldukça kısadır. Genel anlamda iki ekip çalışma yürütmektedir. Bir ekip havuzun yapım işlemini gerçekleştirirken diğer ekip havuzun yerleştirileceği alanı hazırlamaktadır. Maliyeti ise diğer havuzlara göre oldukça düşüktür. Betan havuzlara oranla %50 daha az bir maliyete sahiptir. Prefabrik havuz kurulumu kişinin talebi üzerine oval ya da dikdörtgen şekillerde inşa edilmektedir. Bu havuz çeşidinin tercih edilmesinin diğer bir nedeni ise hijyenik olmasıdır.

Betonarme havuz kurulumu

Betonarme havuz en çok tercih edilen havuz kurulumları arasında yer almaktadır. Burada havuz kullanım amacını ve gereksinimlerini belirlemek en önemli faktörlerdendir. Havuz eviniz ve yaşam kaliteniz açısından ortaya çıkan bir gelişmedir. Bu nedenle eğlence veya egzersiz gibi nedenlerden dolayı istediğiniz havuz çeşidi bizler için önem arz etmektedir. Bunun yanında betonarme havuzunuz inşaattan önce uygun bir biçimde belirlenmiş ise inşa süreci maliyetli ve stresli olabilmektedir. Betonarme havuz çeşitlerimiz bünyesinde tur havuzu, sonsuzluk skemmerli havuz, şelaleli havuz, taşmalı ve taşmasız olmak üzere çeşitli havuz modellerimiz mevcuttur. Betonarme havuz kurulumunda bazı hatların geri dönüşü zor ve oldukça maliyetlidir. Bu nedenle Garanti Havuz olarak sizlerin istekleri doğrultusunda havuzun planını gerçekleştirmekte ve yapımını kısa bir sürede tamamlamaya özen göstermekteyiz.Leave a Reply

× WhatsApp