Garanti Havuz

Betonarme

Prefabrik

CAM KUMU

Filtre içerisinde arıtmayı sağlayan gözümüz ile görmediğimiz partikülleri yakalamak için en mükemmel kimyasan bileşendir. Cam kumu sayesinde %30 daha verimli filtrasyon yapılır.

BASINÇ TESTİ

Özellikle mekanik hizmeti verdiğimiz havuzlarda havuz izolasyon kaçağını engellemek adına su, sızıntı sorunlarını ve su kaçağını kontrol edebilmek için yapılan bir uygulamadır.

BETONARME KALIP

Betonarme havuz kalıbının statik ve mimari açıdan gerekli formu almasını sağlayan ve betonun yeterli dayanım kazanıncaya kadar onu taşıyan yapı elemanından oluşur. Yapının soğuk derz oluşmaması açısından izolasyon bandı mutlaka kullanılmalıdır.
Betonarme havuz kalıbında kullanılan malzemenin temiz ve yeni olması önemlidir. Havuzun beton kalıbı alınırken beton dökülme esnasında kalıp içerisinde boşluklar oluşmaması açısından beton vibratör makinesi hava kabarcıklarından arındırılan betonun yüzeyi kısmında düzelme ve pürüzsüzlük yaratması gerekmektedir.

SOĞUK DERZ

Soğuk derz, farklı beton katmanlarının planlı ya da plansız bir şekilde yeterli aderans ile kaynaşmaması ve beton tabakalarının farklı olarak çalışmasına neden olan bir uygulama hatasıdır. Taban betonu ile perde betonları arasında soğuk derz oluşuyor. Nasıl yalıtılmalı? Bunun için en doğru yöntem su tutucu bant kullanılmasıdır. Bir diğer taban betonu ile perde betonu arasındaki soğuk derzin oluşmaması için bütün betonun tek seferde dökülmesi de kullanılan bir yöntemdir.

İZOLASYON

Havuz izolasyonun su sızdırmazlığı önlemek için betonarme kalıp ortaya çıktıktan sonra havuzun köşe kısımları birleşim alanları veya havuzun iskeleti içerisindeki yapılan diğer fonların da sızıntısını önlemek adına yapılan işlemdir. İzolasyon yapılmadan önce beton astarı, sıva, anom ile düzeltme, kristarilize izolasyon gibi öncesinde yapılması gereken mevcut aşamalar da vardır.

TRAVERTEN

Özellikle taşmalı sistem havuzlarda savak öncesi havuz perdesinin üzerine gelen malzemenin havuzun her tarafından eşit taşması amacıyla nivo ve gönye ile kişiye veya kişilere yönlendirilmesi gerekmektedir.

Prefabrik

FIBERCEMENT

Fibercement; sudan etkilenmez , yüksek mukavemetli , lif ve çimento karışımı esaslı 1,6 kalınlığında bir yalıtım malzemesidir.

CAM KUMU

Filtre içerisinde, kuvars kum yerine cam kumu kullanıyoruz. Çünkü, ömür boyu değiştirilemez, su ve enerji tasarrufu sağlar. Daha temiz filtre ve daha az kimyasal kullanımı sağlar.

LİNEER KAPLAMA

Liner yeni nesil teknoloji ürünüdür, antibakteriyeldir ve izolasyon gerektirmez. Havuz kimyasallarından etkilenmeyen , temizliği kolay ve dertsiz olan bir kaplama türüdür.

AYDINLATMA ARMATÜRÜ

Yüzey kontrollü özel soğuk kaynak teknolojisi ve IP68 elektrik yalıtımı ile ömür boyu sızdırmazlık garantisi. Yüksek verimli SMD ledler ile kuvvetli aydınlatma verir, düşük tüketimiyle flamanlı ampüllere göre %90 tasarruf sağlar. Deniz suyu ve jeotermal suda kullanıma uygundur. Bağlantı elemanları 316 paslanmazdır.

SHOWROOM

Devam Eden Projelerimiz

NEDEN
GARANTİ HAVUZ?

Satış Sonrası Garanti

Kendimize ve sunduğumuz hizmetlere olan inancımızı garantili hizmet ilkesini benimseyerek pekiştirdik. Çünkü bizler attığımız her adımda bir hayali yeşertiyor, gerçekleştirdiğimiz her hayalde toprağa daha sağlam kökler ile tutunuyoruz.

Profesyonel Destek

Garanti Havuz ailesi olarak müşterilerimize güvenilir ve kaliteli ekipmanlarımız, konusunda uzman kadromuz ile hayallerinizdeki havuzu oluşturma yolunda bilgi birikimimiz ve deneyimlerimiz ışığında profesyonel hizmet sunmaktayız.

Dönüştürülebilir Prefabrik Kasa

Prefabrik havuzlar fabrikada imal edilip sahada montajı yapılarak inşa edilen havuzlardır. Havuz duvar panelleri 20mm kalınlığında paslanmaz fibercement malzeme, ayakları ise argon kaynaklı ve fırın boyalı profilden oluşur. Her ölçüde olabilir ve her çeşit kaplama ile kaplanabilir.

Hayalinize Uygun Tasarımlar

Biliyoruz, havuzlarınızı ve dolası ile bahçelerinizi derin bir nefes alabileceğiniz alanlar haline getirmek istiyorsunuz. Bu sebeple ilk işimiz ekip arkadaşlarımızın her birini uzman kişilerden seçmek oldu. Bu sayede yüzme havuzunuz hayallerinizdeki gibi tasarlanır ve birebir uygulanır.

Sosyal Medya'da Biz Yenilikler için takip etmeyi unutmayın!

Bizimle iletişime geçin!

Garanti Havuz ile ilgilendiğiniz için teşekkürler! Havuz dünyanızın bizimle değişmesini istiyorsanız hemen formu doldurun!

    Çözüm Ortaklarımız

    Mesaj Gönder
    1
    WhatsApp Danışma Hattı
    😊 Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?