Garanti Havuz

Neden Garanti Havuz?

Betonarme Havuz

Prefabrik Havuz

Havuz Ekipmanları

İzolasyon

Hizmetler

Garanti Havuz , konusunda uzman, profesyonel ekibi ile Havuz ve unsurları ile müşterilerinin bütün özel isteklerini; teknik, estetik ve kaliteyi en iyi şekilde sentezleyerek yerine getirir.

Betonarme havuz sistemi, havuz yüzeyinde gerekli olan bu temizliği oluşturmak için kullanılan sistemlerden biridir.

Prefabrik havuz sistemi, havuz yüzeyinde gerekli olan bu temizliği oluşturmak için kullanılan sistemlerden biridir.

Her havuza uygun, kaliteli ekipmanlarımızla tanışın!

Havuz izolasyonu, havuz yüzeyinde gerekli olan bu temizliği oluşturmak için kullanılan sistemlerden biridir.

Garanti Havuz, bünyesinde birbirinden fazla hizmet barındırır. Hizmetlerimizle tanışın!

Cam Kumu

Basınç Testi

Betonarme Kalıp

Soğuk Derz

İzolasyon

Traverten

Filtre içerisinde arıtmayı sağlayan gözümüz ile görmediğimiz partikülleri yakalamak için en mükemmel kimyasan bileşendir. Cam kumu sayesinde %30 daha verimli filtrasyon yapılır.

Özellikle mekanik hizmeti verdiğimiz havuzlarda havuz izolasyon kaçağını engellemek adına su, sızıntı sorunlarını ve su kaçağını kontrol edebilmek için yapılan bir uygulamadır.

Betonarme havuz kalıbının statik ve mimari açıdan gerekli formu almasını sağlayan ve betonun yeterli dayanım kazanıncaya kadar onu taşıyan yapı elemanından oluşur. Yapının soğuk derz oluşmaması açısından izolasyon bandı mutlaka kullanılmalıdır.

Soğuk derz, farklı beton katmanlarının planlı ya da plansız bir şekilde yeterli aderans ile kaynaşmaması ve beton tabakalarının farklı olarak çalışmasına neden olan bir uygulama hatasıdır. Taban betonu ile perde betonları arasında soğuk derz oluşuyor.

Havuz izolasyonun su sızdırmazlığı önlemek için betonarme kalıp ortaya çıktıktan sonra havuzun köşe kısımları birleşim alanları veya havuzun iskeleti içerisindeki yapılan diğer fonların da sızıntısını önlemek adına yapılan işlemdir. İzolasyon yapılmadan önce beton astarı, sıva, anom ile düzeltme, kristarilize izolasyon gibi öncesinde yapılması gereken mevcut aşamalar da vardır.

Özellikle taşmalı sistem havuzlarda savak öncesi havuz perdesinin üzerine gelen malzemenin havuzun her tarafından eşit taşması amacıyla nivo ve gönye ile kişiye veya kişilere yönlendirilmesi gerekmektedir.

Cam Kumu

Fibercement

Lineer Kaplama

Aydınlatma Armatürü

Filtre içerisinde, kuvars kum yerine cam kumu kullanıyoruz. Çünkü, ömür boyu değiştirilemez, su ve enerji tasarrufu sağlar. Daha temiz filtre ve daha az kimyasal kullanımı sağlar.

Fibercement; sudan etkilenmez, yüksek mukavemetli, lif ve çimento karışımı esaslı 1,6 kalınlığında bir yalıtım malzemesidir.

Liner yeni nesil teknoloji ürünüdür, antibakteriyeldir ve izolasyon gerektirmez. Havuz kimyasallarından etkilenmeyen, temizliği kolay ve dertsiz olan bir kaplama türüdür.

Yüzey kontrollü özel soğuk kaynak teknolojisi ve IP68 elektrik yalıtımı ile ömür boyu sızdırmazlık garantisi. Yüksek verimli SMD ledler ile kuvvetli aydınlatma verir, düşük tüketimiyle flamanlı ampüllere göre %90 tasarruf sağlar. Deniz suyu ve jeotermal suda kullanıma uygundur. Bağlantı elemanları 316 paslanmazdır.

Showroom

Sosyal Medya'da Biz

Video

Modelleme

Mesaj Gönder
1
WhatsApp Danışma Hattı
😊 Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?