HAVUZLARIMIZ HAKKINDA BİLGİ ALIN

Teklif formumuzu doldurup sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

BİZ KİMİZ

Garanti Havuz, Türkiye’de sektör devi olan firma bünyesinde elde ettiğimiz bütün deneyim, donanım ve bilgi birikimimizi hayata geçirme kararı alarak 2021 yılında Garanti Havuz adı ile kurulduk. Yıllar boyunca bünyesinde hizmet sunmuş olduğumuz firmanın hizmet yönünden eksik yönlerinin de bilincinde olarak bir hizmet alanı arayışına girdik. İhtiyaç doğrultusunda yaptığımız araştırmalar sonucunda hizmetimizi İzmir merkezli olarak sunmaya karar verdik.

Mehmet Salih Yaltur ile hayata geçirdiğimiz bu girişimimizde merkez seçimi yaptıktan sonra bizlere ışık tutması sebebi ile firmamız adına bazı ilkeler belirledik. Sunduğumuz hizmet için belirlemiş olduğumuz ilkeleri, mevcut hizmet alanımız dahilinde sizlere şöyle anlatabiliriz.

Biliyoruz, havuzlarınızı ve dolayısı ile bahçelerinizi derin bir nefes alabileceğiniz alanlar haline getirmek istiyorsunuz. Bizler ise sizlere bu nefesi en rahat şekilde aldırabilmek istiyoruz. Bu sebeple ilk işimiz, ekip arkadaşlarımızın her birini alanında uzman kişilerden seçmek oldu. Bu sayede ekip arkadaşlarımızın bilgi ve deneyimi ile firmamızın köklerinin toprağa daha sıkı tutunmasını sağladık.

Günü kurtarmak gibi bir çabamız yok. Bizim gözümüz her zaman yarında. Bu sebeple malzeme kalitemizi mümkün olan en yüksek seviyeye çıkarttık. Çünkü bizler, bugün yaptığımız havuzlar ile yıllar sonra dahil adımızdan söz ettirmek, yıllar sonra dahil aynı memnuniyet seviyesini sağlayabilmiş olmak istiyoruz.

Zaman bizler için çok önemli. Dokunacağımız çok bahçe, hayata geçireceğimiz çok hayal var. Bu sebeple bir sorunu henüz ortaya çıkmamışken gidermeye yönelik arayış içerisine girdik. Bunun sonucunda ise  bir diğer ilkemiz olan “Hizmet Takibi” ilkemizi geliştirdik. Sizlerin de bu sürece doğrudan dahil olma hakkı olduğu düşüncesi ile hareket ederek sizleri de bu ilkeye dahil ettik.

Kendimize ve sunduğumuz hizmetlere olan inancımızı garantili hizmet ilkemizi benimseyerek pekiştirdik. Çünkü bizler attığımız her adımda bir hayali yeşertiyor, gerçekleştirdiğimiz her hayalde toprağa daha sağlam kökler ile tutunuyoruz. Bu sebeple Garanti Havuz olarak ikinci ilkemiz olan “Garantili Hizmet” ilkesini bünyemize dahil ettik.

Havuz piyasası ile ilgili var olan bilgi kirliliği bizleri çok rahatsız etti. Bu sebeple en doğru bilgiyi en güvenilir kaynaktan öğrenmiş olmanızı sağlamak amacı ile “Temiz Bilgi Kaynağı” ilkemizi geliştirdik. Şeffaf çalışma yöntemlerimizi de dahil ettiğimiz bu görev ile, akıllarda kalan bütün soruların giderilmesini kendimiz için ilke edindik.  

SİZE HAYALLERİNİZİN HAVUZUNU İNŞA EDEBİLİRİZ
BİZİ HEMEN 0545 450 80 82‘DEN ARAYIN

Zaman geçtikçe, köklerimiz toprağın derinliklerine ulaştıkça ilkelerimiz de artacak. Çünkü biz, Garanti Havuz olarak her zaman çağın gereklilikleri doğrultusunda hareket edecek, her zaman içerisinde bulunduğumuz çağa hitap edeceğiz.

YÜZME HAVUZUNUZU GÜZELLEŞTİRİN

Havuz Aksesuarlarımız

Sizlerle!

Teklif Al