HAVUZLARIMIZ HAKKINDA BİLGİ ALIN

Teklif formumuzu doldurup sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Gizli Taşmalı

Havuzlarınızın kusursuz olmasını beklemeniz en doğal hakkınız, bunun farkındayız. Bu sebeple gerçekleştirdiğimiz her havuz kurulumu işleminde, söz konusu işlemi kusursuz hale getirmek için bir adım daha atıyoruz. Bu bağlamda Prefabrik Gizli Taşmalı Havuz kurulumu işlemini, kusursuzlaştırma bağlamında gerçekleştirdiğimiz en büyük adım olarak sizlere sunabiliriz.

Prefabrik Gizli Taşmalı Havuz, havuz duvarlarında yer alan gizli savaklardan devir – daim yapan suyun su yüzeyinden yaklaşık 6 cm aşağıda yer aldığı havuz türüdür. Bu havuz türünde hem taşıma kanalının hem de denge noktasının bulunduğunu söylemek mümkündür. Zaman geçtikçe talebinde de artış meydana gelen Prefabrik Gizli Taşmalı Havuz avantajları ise aşağıda verildiği gibidir.

  • Yüzeylerinde ve diplerinde meydana gelen kirlilik, söz konusu sistem ile mümkün olan en kısa sürede uzaklaştırılır. Bu da daha temiz, daha sağlıklı bir havuz kullanımını mümkün kılar.
  • Özellikle havuzun işlevi kadar mimari görüntüsüne de önem veren kişiler için Prefabrik Gizli Taşmalı Havuz, kusursuz bir mimari görüntü sağlar.
  • Özellikle yüzme esnasında en ufak bir sorun ile dahil karşı karşıya kalmak istemeyen kişiler, Prefabrik Gizli Taşmalı Havuz ile kusursuz yüzmenin tadını çıkartır. Çünkü gizli taşma özelliği, havuzdan herhangi bir seyir engelleme durumunu meydana getirmez. Bu da kusursuz yüzme imkanı sağlar.
  • Prefabrik Gizli Taşmalı Havuz havuzlarda taşma kanalı alt kısımda yer alır. Bu da üstten taşmalı havuz modellerinde var olan güverte kaplama işleminin Prefabrik Gizli Taşmalı Havuz modelinde meydana gelmemesini mümkün kılar. Yani havuzun üst kısımda herhangi bir hareketlenme ve seyri engelleme durumu meydana gelmez.
  • Özellikle havuzun üst kısmında, yani güvertede bulunan kirler ve kir benzeri büyük cisimler, taşma kanalına girmez. Alt kısımda yer alan taşma kanalı, bu sayede uzun yıllar herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalınmadan kullanılabilir.
  • Prefabrik Gizli Taşmalı Havuz modellerinde her türlü yüzey kaplaması uygulanabilir. Bu bağlamda kişilerin bağlı kalması gereken herhangi bir yüzey kaplaması türü bulunmaz.

Garanti Havuz - Gizli Taşmalı Havuz

YÜZME HAVUZUNUZU GÜZELLEŞTİRİN

Havuz Aksesuarlarımız

Sizlerle!

HİZMET GÖRSELLERİMİZ

Modern hizmetlerimize yakından bakın!

Referanslarımız

Teklif Al