HAVUZLARIMIZ HAKKINDA BİLGİ ALIN

Teklif formumuzu doldurup sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

DANIŞMANLIK

Sektöre her biri kendi alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız ile ilk adımı attıktan sonra yıllar boyunca deneyim elde ettik. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz doğrultusunda ise temelde havuz sistemlerine dair havuz yapımı, tadilat, yenileme gibi işlemlerin yer aldığı hizmetlere ek, havuz işleri ile ilgili bütün detaylar konusunda sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Havuz satış, montaj, inşaat, yedek parça ve satış sonrası aşamalarının her birine yıllarımız verdik. Biz geçen yıllara emek verdik, onlar ise bizlere tecrübe kazandırdı. 5 yıl önce “5 Yıl Garantili!” ibaresi ile satışını gerçekleştirdiğimiz hizmet ve ürünlerimiz, ilk günkü memnuniyet oranında eksilme dahil olmadan bu süreci bitirdi. Bu ise bizlere daha fazla çalışma isteği aşıladı.
İlk günkü yaşadığımız heyecan ve hevesimizi bugün de yaşatıyoruz diyemeyiz. Çünkü elde ettiğimiz başarılar arttıkça, garanti kapsamında gerçekleştirdiğimiz hizmetler, yıllara karşı gelerek canlılığını ve memnuniyet seviyesini korudukça heyecan ve hevesimiz de arttı. İşimizi daha çok sevmeye, daha sağlam ve cesaret dolu adımlar atmaya karar verdik. Bunun sonucunda ise işgücümüzün profesyonellik algısını daha ileriye taşıyarak birçok inşaat mühendisi ve mimar ile iş ortaklıkları yaptık.

Sektöre ilk adım attığımız anda var olan cesaretimize karşılık bir de deneyimsizliğin verdiği küçük adımlarımız vardı. Zaman geçtikçe bu adımları da büyüttük. Bununla beraber ortaya çıkan sonuçlar, hem bizleri hem de bizden destek alan çözüm ortaklarımızı fazlasıyla memnun edecek ve gururlandıracak boyuttaydı.

Başarılı bir kariyer geçmişimiz vardı ama bizi bekleyen ve sürekli değişim içerisinde olan bir gelecek de vardı. Bu sebeple elde ettiğimiz deneyim ve başarıları sürdürülebilir kılmak için aktif bir şekilde çalışan Ar-Ge ekibimizi kurduk. Hayallerinizi hayatınıza yansıtan havuzlarımızı da büyük oranda Ar-Ge ekibimize borçluyuz.

Siz de çözüm ortaklarımız olan mimar ve inşaat mühendisleri arasında yer alıp danışmanlık hizmetimizin;

  • Projelerinizi önceden görüp fiyat teklifi almak,
  • Havuzun istenilen ebatlarda ele alınmış teknik çizimlerini herhangi bir zahmete girmeden görmek,
  • Toprakken başlayıp su doldurma evresine kadar gerçekleşen havuz doldurma projelerinde bizden destek almak ve bunların dışında daha birçok destek ile çözüm sürecinizi zahmetsiz hale getirmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Çözüme kavuşturulması gereken sorununuz, desteğe ihtiyacınız mı var? Endişelenmeyin, bunların hepsi için yanınızda Garanti Havuz var

YÜZME HAVUZUNUZU GÜZELLEŞTİRİN

Havuz Aksesuarlarımız

Sizlerle!

HİZMET GÖRSELLERİMİZ

Modern hizmetlerimize yakından bakın!

Referanslarımız

Teklif Al