Garanti Havuz

HAVUZLARIMIZ HAKKINDA BİLGİ ALIN

Teklif formumuzu doldurup sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Betonarme Taşmalı Havuz

Günümüzde özellikle otellerde ve genele açık kullanımlarda yer alan havuzların büyük bir kısmı, üstten taşmalı olarak üretilmiştir. Özellikle sağlık sebeplerine bağlı olarak gerekli kılınan bu sistemin, havuzda yer alan su ve kirin havuz kenarlarından taşırılması mantığı ile çalıştığını söylemek mümkündür.

Betonarme Taşmalı Havuz, havuzlarda bulunan suyun kenarlardan taşması, kenarlardan taşan suyun ise kanallar vasıtası ile denge tankına iletilmesi temeline dayanan bir havuz türüdür. Bu havuz türünde suyun denge tankına iletilmesinin en temel nedeni, suyun temizlenmesidir. Çünkü denge tankına giden su, pompalar tarafından emilmekte, ardından filtreleme sistemine geçmektedir. Burada dezenfekte edilen su ise, havuza geri döndürülmektedir. Bu bağlamda özellikle Garanti havuz deneyim ve güvencesi ile gerçekleştirilen Betonarme Taşmalı Havuz sisteminin hijyenik olduğunu söylemek mümkündür. Betonarme Taşmalı Havuz modeli ile ilgili söylenebilecek diğer avantajlar ise şu şekildedir

  • Havuzlarınızda en ufak bir kir ya da toz bulunmasına tahammül edemediğinizin farkındayız. Bu sebeple sizler için en uygun olan havuz türünün Betonarme Taşmalı Havuz türü olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Betonarme Taşmalı Havuz, havuz yüzeyinde bulunan kirliliğin en kısa yoldan taşırıldığı bir havuz türü.
  • Bahçelerinizin daha estetik, daha modern bir görüntüye kavuşmasını neden istemeyesiniz ki? Betonarme Taşmalı Havuz, tam olarak bunu sağlıyor. Estetik ve kusursuz görüntüsü ile bahçenizi mimar elinden çıkmış gibi bir tasarıma kavuşturuyor.
  • Yüzme esnasında en ufak bir sorun ya da engelleme ile karşı karşıya kalmaya dahil tahammül edemeyen kişiler için Betonarme Taşmalı Havuz, yüzme esnasında kolaylık sağlıyor. Buna ek, yüzme esnasında duvarların seyrini de engellemeyerek güvenliği arttırıyor.
  • Özellikle havuzdaki dalgalı görüntüyü sevmeyen, çarşaf gibi bir havuz yüzeyi görüntüsü arayan kişiler için Betonarme Taşmalı Havuz türünde bu tür dalgalanmalar bulunmuyor. Bunun aksine, havuz duvarlarına çarpan dalgaların tekrar geri dönmemesi ve bu bağlamda var olan dalgalı görüntünün artmaması için dalgalar soğuruluyor. Bu da havuz yüzeyinde meydana gelmesi muhtemel olan dalgalı görüntünün mümkün olan en düşük seviyeye inmesini mümkün kılıyor.

YÜZME HAVUZUNUZU GÜZELLEŞTİRİN

Havuz Aksesuarlarımız

Sizlerle!

HİZMET GÖRSELLERİMİZ

Modern hizmetlerimize yakından bakın!

Referanslarımız