Garanti Havuz

HAVUZLARIMIZ HAKKINDA BİLGİ ALIN

Teklif formumuzu doldurup sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Betonarme Skimmerli Havuz

Betonarme skimmerli havuz, özellikle sistemli bir havuz isteyen işletmeler ve kişiler için önerilen bir havuz türüdür. Özellikle çeşitli nedenlere bağlı olarak havuz taşma kanalı yapılamayacağı görülen havuzlarda yaygın olarak kullanılan skimmer sistemi, havuz yüzeyinin ve özünün sağlıklı olması açısından yoğun olarak tercih edilmektedir. Çünkü Garanti Havuz için havuzu kullanan sağlığı da, havuzun işleyiş sağlığı da göz ardı edilmeyecek kadar önemlidir.

Betonarme Skimmerli Havuz Maliyeti

Bir havuzdan beklentiniz nedir? Düşük maliyetli olması mı, yoksa sağlıklı, dayanıklı ve uzun ömürlü olması mı? “Elbette ikincisi!” diyorsanız Betonarme skimmer havuz türünü tercih etmelisiniz. Bu havuz türünün maliyetinin diğer birçok havuz türüne göre fazla olması kişilerin gözünü korkutsa da, havuzun işlev de kullanışlılığı, aradaki minimum seviyedeki fiyat farkını yok edecektir.

Betonarme skimmerli havuzlarda denge deposu bulunmamaktadır. Bu havuzlarda filtrelerde kullanılan vakum gücü ile havuzun temizliği sağlanmaktadır. Bu temizlik işleminin yapıldığı sistemde, kirlerin toplandığı bir sepet bulunmaktadır. Hayallerinizi hayatınızın merkezi haline getiren Garanti Havuz betonarme skimmerli havuzların hem sağlıklı hem de steril olmasını sağlayan da budur.

  • Bu yöntem sayesinde havuz içindeki su devir daim yapmaktadır.
  • Herhangi bir denge tankına ihtiyaç duymadan steril bir havuz mümkün kılınmaktadır.
  • Kullanımı ve kurulumu kolaydır.
  • Taşma hesaplaması yapılmadan skimmer takılmamalıdır. Aksi durumda taşma meydana gelecektir. Garanti Havuz ve her birini alanında uzman olan ekip arkadaşları, bu bağlamda işlem sıralamalarına fazlasıyla önem vermektedir.
  • Herhangi bir kokma ve renk değiştirme gibi durumları yaşamaz.
  • Kapalı yüzme havuzlarında kullanımı yaygındır.
  • Havuzlarda taşma sorunu genel olarak eksik skimmer kullanımına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Buna ek, söz konusu durumu inşaat esnasındaki yetersiz madde kullanımı, suyun devir daim yapması, yani kendisini yenilemesi için gerekli olan tesisatın yetersiz olması gibi durumlar bu sorunu meydana getirir. İşte tam da bu yüzdendir ki, havuz kurulumu ciddiye alınması gereken ve uzmanlık gerektiren bir iştir.  

Garanti Havuz - Skimmerli Havuz

YÜZME HAVUZUNUZU GÜZELLEŞTİRİN

Havuz Aksesuarlarımız

Sizlerle!

HİZMET GÖRSELLERİMİZ

Modern hizmetlerimize yakından bakın!

Referanslarımız